Genelec W371 SAM

Absolútne odhalenie nízkofrekvenčného výkonu. S W371 sa môžete konečne rozlúčiť so škodlivými vplyvmi vašej miestnosti na reprodukciu LF.


Popis

Vďaka dvojitým vysoko výkonným basovým reproduktorom, jednému smerujúcemu dopredu a druhému smerujúcemu dozadu, predstavuje model W371 paletu nových spôsobov starostlivého prispôsobenia výkonu systému do miestnosti v kritických najnižších štyroch oktávach a ponúka plochšiu a plynulejšiu frekvenčnú odozvu v miestnosti. s koherentnejším zobrazením LF.

Tri rôzne prevádzkové režimy vám umožňujú zvoliť si medzi plochou a neutrálnou odozvou LF, ktorá zabráni „akustickému vrubu“, pokračujúcej smerovaní hlavného monitora až po najnižšie frekvencie LF alebo zníženiu škodlivých odrazov stien, stropu alebo podlahy vašej izby. W371 potom využíva náš výkonný softvér GLM na výber a optimalizáciu spracovania signálu pre najlepší režim žiarenia LF, pričom berie do úvahy polohu monitora aj polohu počúvania.

Detaily produktu

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie