Genelec 8361A SAM

Vlajková loď série The Ones, 8361 ponúka najpokročilejší akustický výkon zo všetkých štúdiových monitorov na svete.


Popis

8361 je vybavený dvoma novo navrhnutými akusticky skrytými bas reproduktormi - vytvárajúcimi vysoký SPL výstup s extrémne nízkym skreslením - a úplne novými MDC koaxiálnymi stredovými a výškovými ovládačmi, ktoré poskytujú plynulú smerovateľnosť, nízke skreslenie, vysoké SPL a rozšírenú frekvenčnú odozvu až 40 kHz. Unikátny kryt minimálnej difrakcie modelu 8361 eliminuje sfarbenie a celá jeho predná usmerňovacia klapka pôsobí ako smerový ovládač vlnenia - vytvára fantasticky široký, nezafarbený sladký bod.

Rovnako ako všetky modely série Ones, aj model 8361 podporuje rýchlejšie a konzistentnejšie rozhodovanie a tiež vám umožňuje spoľahlivo pracovať na dlhších reláciách - pretože neprirodzené zobrazovanie, ktoré je hlavným prispievateľom k únave poslucháčov, je minimalizované. Vďaka použitiu v spojení s naším výkonným kalibračným softvérom GLM sa model 8361 prispôsobí vášmu akustickému priestoru - kompenzuje všetky škodlivé vplyvy v miestnosti a pomáha vám vytvárať zmesi, ktoré sa dokonale prekladajú, od stereofónneho po vysoko komplexné "immersive" formáty.

Detaily produktu

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie