Dodávateľ a systémový integrátor profesionálnej audio/video techniky.

ZMENA TERMÍNU KONANIA AKCIE! NOVÝ TERMÍN JE 21. A 22 NOVEMBER 2017!

Pripravujeme pre vás dvojdenný workshop, ktorý sa bude konať v utorok v spolupráci s Techhouse, 21. Novembra 2017 a zameraný bude na predstavenie jedinečných zvukových monitorov z Fínskej dielne Genelec "The Ones" a nasledovaním ďalších produktov od popredných výrobcov profi značiek, ako napríklad Pineer DJ...

V stredu, 22. Novembra 2017 nasleduje pokračovanie workshopu s názvom "Broadcast day" a prednáškou hlavne o zvukovej norme Loudness EBU R128." 

Prednášať bude Thomas Lund, senior technologist a Loudnees specialist z Genelecu. Má rozsiahle skúsenosti s vývojom zvuku, najmä pri meraní hlasitosti, pri expozícií, riadení dávok, pri detekcii skutočných špičiek, pohlcujúcom zvuku a pri konvertovaní formátov. Z prostredia medicíny a sluchového vnímania sa zúčastnil celosvetovej audio štandardizácie a hostil početné semináre v rámci filmu, vysielania a hudby. Je súčasným organizátorom aktivít CENELEC "CLC TX108X / WG3", ktorých úlohou je zabrániť strate sluchu od nadmernej expozície až po osobné multimediálne prehrávače.


1. časť workshopu v spolupráci s Tehchouse sa bude konať v podniku LUNA bar na ulici Rajská 2344/2, Bratislava (hotel Kyjev) v utorok 21. Novembera 2017 od 18:00 hodiny

Udalosť:

Facebook event Luna Bar

2. časť workshopu "Broadcast day" sa bude konať v priestoroch Slovenského rozhlasu na ulici Mýtna 2826/1, Bratislava v stredu 22. Novembra 2017 od 10:00.

Udalosť:

Facebook event Broadcast Day a rezervácia miesta

PRIAMA REZERVÁCIA TU

Sledujte všetky informácie a aktualizácie o udalosti na tejto stránke a na facebooku

Facebook Centron Slovakia

Vstup FREE