Dodávateľ a systémový integrátor profesionálnej audio/video techniky.

Kliknite sem na zobrazenie produktu.

Nová videokamera ponúka vylepšené sieťové funkcie a výber pokročilých XAVC-S 50Mbps alebo zaužívaných formátov AVCHD/DV, ktoré pomôžu užívateľom splniť rôzne pracovné postupy a požiadavky klientov.
Pridanie terminálu 3G-SDI podporuje FullHD 60p výstup a HXR-NX5R je vybavený jednoducho použiteľnou priamou funkciou citlivého joysticku, čo uľahčuje prístup ku kľúčovým funkciám kamkordéru bez vstupovania do menu, v kombinácii so širokým pozorovacím uhlom a vysokým kontrastom OLED hľadáčiku pre sledovanie obrazu.

Kamkordér je vybavený multi-záznamovým nahrávaním a tromi 1/2,8 1920x1080 Exmor CMOS snímačmi.

40x Clear Image Zoom dokáže zdvojnásobiť rozsah optického zoom.

Vylepšené sieťové funkcie zahŕňajú FTP, Live stream a vstavanú Wi-Fi, čo dovoľuje reportérovi kliknúť a rýchlo poslať klipy pre najnovšie správy.

  • 20 x optický zoom, F1.6 - f11

  • XAVC-S 60Mbps, 28Mbps AVCHD a DV 25Mbps záznam

  • Výstup 3G-SDI 50P/60P

  • Simultánne nahrávanie zálohy prostredníctvom duálneho slotu pre pamäťové karty SDXC/SDHC

  • Multi-Interface (MI) pätka pre bezdrôtové mikrofóny Sony

  • Vysoký kontrast 1440K OLED hľadáčika a nastaviteľný, flip-out 3,5 "LCD monitor 1550K


V HXR-NX5R je zabudované LED video svetlo, čím minimalizuje nutnosť externých osvetľovacích zariadení. Nové profesionálne funkcie poskytujú tvorcom obsahu cenovo dostupné riešenie tým, že minimalizuje potrebu dodatočných doplnkov. Napríklad, vstavaná pätka Multi-Interface podporuje UWP-D sériu bezdrôtového mikrofónneho príjmača, poskytujú napájanie k prijímaču bez potreby batérií a prenáša zvuk do kamery bez externých káblov.


Diaľkový ovládač

Sony tiež oznámila vydanie svojho nového multifunkčného diaľkového ovládača, RM-30BP, nástupca RM-1000BP. Nový RM-30BP má posilniť a rozšíriť možnosti snímania viacerými kamerami a vzdialene poskytnúť viac kreatívnych možností. Ideálne pre “freelancing” a málo rozpočtové produkcie, s ľahkým bezdrátovým ovládaním môžete pracovať v ruke, položeným na stole alebo pripnutým na statíve.

RM-30BP môže ovládať väčšinu funkcií kamkordéru, vrátane:

  • Ovládanie Objektív: one push auto/manuálne ostrenie, clony a ovládanie zoom

  • Ovládanie kamery: nahrávania/zobrazovacie funkcií, rýchlosť uzávierky, vyváženie bielej a šesť konfigurovateľných tlačidiel

  • Prehrávanie a ovládanie multi-kamera (až 3 kamier)

Ovládanie je kompatibilné s HXR-NX5R a PXW-FS7 v4.0, s plánmi na zavedenie kompatibility u ostatných kamkordérov Sony.


Kliknite sem na zobrazenie produktu.