Dodávateľ a systémový integrátor profesionálnej audio/video techniky.
 • Akustické štúdie a merania

  Vykonávame štúdie, projekty a akustické merania v oblasti priestorovej akustiky. Ponúkame návrhy pre korekcie času dozvuku, elimináciu nepriaznivých odrazov, kontrolu zrozumiteľnosti reči, ako aj kalibráciu posluchových systémov včítane domácich kín. Akustické návrhy a úpravy vykonávame na základe meraní a simulácií akustiky. Radi spolupracujeme a delíme sa o viac ako 25-ročné skúsenosti pri tvorbe akusticky náročných priestorov ako sú koncertné sály, divadlá, kiná, televízne, rozhlasové a nahrávacie štúdiá a hlavne zvukové réžie.
 • Konzultačné služby

  Vďaka našej odbornej zdatnosti, bohatým skúsenostiam a profesionálnemu prístupu v nás klient získava seriózneho a spoľahlivého partnera pri riešení množstva špecifických, často neštandardných úloh v oblasti profesionálnej audio a video techniky, štúdiovej a vysielacej techniky, či infraštruktúry. Disponujeme skúsenými odborníkmi z každej oblasti.
 • Autorizovaný servis

  Našim klientom ponúkame záručný a pozáručný servis na základe licencií a autorizácií od našich popredných dodávateľov. Poskytujeme priamy servis pre produkty nasledovných výrobcov: Sony, Miranda, Nevion (Network Electronics), Yamaha, Focusrite, Genelec, DK Technologies, Sachtler.
 • Systémová integrácia a dodávky na kľúč

  Pre realizáciu televíznych, filmových, produkčných, postprodukčných a nahrávacích štúdií a réžií v oblasti Audio a Video a Filmu zabezpečujeme našim klientom projekčnú činnosť, inžiniersku činnosť, dodávateľské zabezpečenie a autorský dozor. Komplexnou systémovou integráciou a koordináciou podružných profesií, pomáhame klientom dosiahnuť čo najvyššiu efektívnosť vynaložených investícií a súčasne zabezpečiť najvyššiu úroveň synergie pracovísk.

 • Inštalačné práce

  Okrem návrhov, štúdií a realizácií projektov zabezpečujeme taktiež samotnú implementáciu zariadení a softwaru, ako aj následne zaškolenie pre užívateľov. Naši pracovníci vykonávajú komplexné inštalácie, montáž či kabeláž aj oživovanie zariadení systému.