Blackmagic Design ATEM 1 M/E Advanced Panel

Kombinácia elegantného moderného dizajnu a profesionálnej broadcast produkcie


Popis

ATEM 1 M/E Advanced Panel je elegantne navrhnutý profesionálny hardvérový ovládací panel pre všetky prepínače ATEM. Kombinuje moderný dizajn s najnovšou broadcast technológiou pre rýchlejší workflow. Nový dizajn obsahuje zabudovaný LCD displej a vysokokvalitné zakrivené tlačidlá, ktoré pomáhajú znížiť počet nesprávnych stlačení tlačidiel. Tlačidlá majú tiež farebné podsvietenie, ktoré vám pomôže rýchlo rozpoznať dôležité klávesy. Môžete tiež získať profesionálny joystick pre nastavenia DVE a kamery, hladký váhový t-bar fader a mnoho ďalšieho. Tlačidlá obsahujú dynamické zobrazovanie, ktoré umožňujú úplné prispôsobenie popisov, ako aj vlastných farieb. Tlačidlá posunu umožňujú zdvojnásobiť počet vstupov výberom druhej sady posunutých zdrojových tlačidiel, takže môžete ovládať až 20 vstupov. Kompaktná veľkosť a odolná konštrukcia panelu ATEM 1 M/E sa zmestí do štandardného racku, čo ho robí ideálnym pre montáž na regály vo vysielacích vozidlách, mobilných regáloch a "fly-away" súpravách.

Detaily produktu

About Blackmagic Design

Blackmagic Design je austrálska spoločnosť a výrobca so sídlom v Port Melbourne, Victoria, Austrália. Navrhuje a vyrába rozhlasové a televízne vybavenie, najmä digitálne video/filmové kamery a tiež vyvíja softvér na úpravu videa, ako napríklad aplikáciu DaVinci Resolve. Zariadenie na produkciu filmu Blackmagic Design bolo použité v 20 z 30 najvýraznejších filmov všetkých čias. Softvér a hardvér Blackmagic Design bol tiež použitý na mnohých filmoch, ktoré získali Oscara, a filmoch Najlepší obraz, ako je napríklad "Green Book" a "Moonlight". Okrem toho, softvér Blackmagic Design bol využitý na populárnych televíznych reláciách, ako je napríklad "Game of Thrones" a "Modern family", ktorá získala cenu Emmy Award.

manufacturer_115.jpg

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie