Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K

Model ATEM Television studio 4K obsahuje 8 štandardovo konvertovaných vstupov 12G-SDI, nový zvukový mixér značky Fairlight, ATEM Advanced Chroma Key, pohybové multimediálne klipy a mnoho ďalšieho!


Popis

ATEM Television Studio Pro 4K obsahuje všetky výhody modelov HD a teraz dodáva funkciu Ultra HD s viacerými vstupmi SDI! S 8 nezávislými vstupmi 12G-SDI dokáže ATEM Television Studio Pro 4K zvládnuť všetky populárne formáty HD a Ultra HD až do rozlíšenia 2160p60! Každá vstupná funkcia umožňuje opätovnú synchronizáciu, ako aj konvertor štandardov s nízkou latenciou, takže vstup je automaticky prispôsobený formátu "switchera". To znamená, že môžete mať dokonca aj 8 vstupov, všetky bežiace rôzne video formáty!

Detaily produktu

About Blackmagic Design

Blackmagic Design je austrálska spoločnosť a výrobca so sídlom v Port Melbourne, Victoria, Austrália. Navrhuje a vyrába rozhlasové a televízne vybavenie, najmä digitálne video/filmové kamery a tiež vyvíja softvér na úpravu videa, ako napríklad aplikáciu DaVinci Resolve. Zariadenie na produkciu filmu Blackmagic Design bolo použité v 20 z 30 najvýraznejších filmov všetkých čias. Softvér a hardvér Blackmagic Design bol tiež použitý na mnohých filmoch, ktoré získali Oscara, a filmoch Najlepší obraz, ako je napríklad "Green Book" a "Moonlight". Okrem toho, softvér Blackmagic Design bol využitý na populárnych televíznych reláciách, ako je napríklad "Game of Thrones" a "Modern family", ktorá získala cenu Emmy Award.

manufacturer_115.jpg

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie