Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2

Digitálna filmová kamera BlackRagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 prináša rozšírenú sadu ovládacích prvkov a ešte viac funkcií.

G2 predstavuje aktualizovaný senzor Super 35 4.6K, ktorý obsahuje 15 stops s dynamickým rozsahom 3200 ISO, vysokou snímkovou frekvenciou až 300 fps a doplnkovou funkciou nahrávania.


Popis

4.6K Super 35 HDR CMOS senzor

4,6K až 120 fps, 300 fps pri 1080p

15 Stops dynamického rozsahu pri 3200 ISO

Rozširujúci port USB-C pre externé disky

Nahrávanie CinemaDNG a ProRes 444 & 422

Dual CFast 2.0 a SD sloty pre pamäťové karty

12G-SDI výstup, Timecode a REF vstup

2 XLR audio vstupy s Phantom napájaním

2-/4-/6-Stop ND Filter, Magnéziové telo

Vymeniteľný Mount objektívu

Detaily produktu

Formát záznamu
ProRes
Velkost chipu
35 mm

About Blackmagic Design

Blackmagic Design je austrálska spoločnosť a výrobca so sídlom v Port Melbourne, Victoria, Austrália. Navrhuje a vyrába rozhlasové a televízne vybavenie, najmä digitálne video/filmové kamery a tiež vyvíja softvér na úpravu videa, ako napríklad aplikáciu DaVinci Resolve. Zariadenie na produkciu filmu Blackmagic Design bolo použité v 20 z 30 najvýraznejších filmov všetkých čias. Softvér a hardvér Blackmagic Design bol tiež použitý na mnohých filmoch, ktoré získali Oscara, a filmoch Najlepší obraz, ako je napríklad "Green Book" a "Moonlight". Okrem toho, softvér Blackmagic Design bol využitý na populárnych televíznych reláciách, ako je napríklad "Game of Thrones" a "Modern family", ktorá získala cenu Emmy Award.

manufacturer_115.jpg

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie