Pocket Cinema Camera 4K

Predstavujeme ručnú 4K digitálnu kameru novej generácie!


Popis

Nová revolučná BlackMagic Pocket Cinema 4K je kamera, o ktorej ste snívali! Obsahuje nový ručný dizajn, ktorý dáva najnovšiu technológiu digitálneho filmu do dlaní! Kamera má snímač veľkosti 4/3, 13 stôp dynamického rozsahu a duálne native ISO až 25 600. To znamená, že získate ohromujúci obraz HDR a neuveriteľne dobrý výkon v tmavých podmienkach! Vonkajšie ovládacie prvky umožňujú rýchly prístup k základným funkciám, zatiaľ čo veľká 5-palcová dotyková obrazovka umožňuje jednoduché snímanie záberov, presné zaostrenie a zmenu nastavení kamery. Obrázky sa zaznamenávajú na štandardné karty SD / UHS-II alebo CFast 2.0 v RAW a ProRes až do 120 snímok za sekundu!  BlackMagic Pocket Cinema 4K má tiež držiak objektívov MFT, vstavané mikrofóny, mini XLR vstup, plnú veľkosť HDMI, 3D LUT podporu, Bluetooth, rozširujúci port USB a ďalšie!

Detaily produktu

About Blackmagic Design

Blackmagic Design je austrálska spoločnosť a výrobca so sídlom v Port Melbourne, Victoria, Austrália. Navrhuje a vyrába rozhlasové a televízne vybavenie, najmä digitálne video/filmové kamery a tiež vyvíja softvér na úpravu videa, ako napríklad aplikáciu DaVinci Resolve. Zariadenie na produkciu filmu Blackmagic Design bolo použité v 20 z 30 najvýraznejších filmov všetkých čias. Softvér a hardvér Blackmagic Design bol tiež použitý na mnohých filmoch, ktoré získali Oscara, a filmoch Najlepší obraz, ako je napríklad "Green Book" a "Moonlight". Okrem toho, softvér Blackmagic Design bol využitý na populárnych televíznych reláciách, ako je napríklad "Game of Thrones" a "Modern family", ktorá získala cenu Emmy Award.

manufacturer_115.jpg

Mohlo by vás zaujať aj

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie