Systémová integrácia

Zabezpečujeme Audio/Video a Filmovú projekčnú činnosť, inžiniersku činnosť a dodávateľské zabezpečenie. Komplexnou systémovou integráciou a koordináciou podružných profesií pomáhame klientom dosiahnuť čo najvyššiu efektívnosť vynaloženej investície.

Inštalácie

Okrem návrhov, štúdií a realizácií projektov zabezpečujeme taktiež samotnú implementáciu zariadení a softwaru, ako aj následne zaškolenie pre užívateľov. Naši pracovníci vykonávajú komplexné inštalácie, montáž či kabeláž aj oživovanie zariadení systému.

Autorizovaný servis

Našim klientom ponúkame servisné služby na základe licencií a autorizácií od našich popredných dodávateľov. Poskytujeme priamy servis pre produkty svetových značiek ako Sony, Arri, Yamaha, Genelec, Sachtler, Easyrig a mnoho ďalších.

Konzultačné služby

Využite možnosť poradiť sa s našimi odborníkmi a použite vaše peniaze rozumne. Či ide o investíciu do nových alebo rozšírenie existujúcich technológií, sme pripravení podeliť sa s vami o naše skúsenosti a ušetriť vaše peniaze aj čas pri rozhodovaní.

Akustické merania

Vykonávame štúdie, projekty a akustické merania v oblasti priestorovej akustiky. Ponúkame návrhy pre korekcie času dozvuku, elimináciu nepriaznivých odrazov, kontrolu zrozumiteľnosti reči, ako aj kalibráciu posluchových systémov vrátane domácich kín.

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie