Štruktúra spoločnosti

Spoločnosť CENTRON Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny CENTRON Technische Handelsgesellschaft m.b.H. so sídlom vo Viedni. Táto spoločnosť je jedným z vedúcich európskych integrátorov v oblasti dodávok profesionálnych audiovizuálnych systémov a návrhov, riadenia a realizácie projektov na základe audiovizuálnych a komunikačných technológií.

História spoločnosti

Vznik spoločnosti CENTRON Slovakia s.r.o. sa datuje k 31. 10. 1991. Do Obchodného registra bola zapísaná dňa 15. 11. 1991.

Od založenia pôsobíme teda už vyše  26 rokov na slovenskom trhu ako distribútor profesionálnej audio a video techniky. V našom najlepšom záujme je promptne reagovať na technický pokrok a vývoj na svetovom trhu a jeho výsledky v podobe vysoko profesionálnych produktov priblížiť a ponúknuť slovenskému zákazníkovi.

Spoločnosť CENTRON Slovakia s.r.o.je držiteľom certifikátu normy na systém kvalityISO 9001:2015

Značkové zázemie

Centron Slovakia sa okrem distribúcie zaoberá integráciou a servisom produktov popredných výrobcov, usiluje sa poskytnúť najlepšie podmienky svojim klientom. To zahŕňa produkty spoločností ako Sony, Canon, Avid, Orad, Exertz, Nevion, Harmonic, Genelec, Yamaha,  DK Technologies, Teracue, Avid, Sachtler a mnoho iných firiem, ktoré prinášajú na trh vysoký štandard.

Jednou z najväčších predností Centron Slovakia je skĺbenie odbornosti, kreativity a skúseností so systémami pre vysielacie technológie, dabingové, produkčné a postprodukčné štúdiá a špeciálne inštalácie.

Stabilný tím

Možnosť kombinovať produkty rôznych výrobcov a garancie kompatibility hrá kľúčovú úlohu v práci, ktorá je veľmi dobre hodnotená u zákazníkov. Vzhľadom na široký záber aktivít, naše riešenia zodpovedajú presne potrebám klientov.

Fakt, že disponujeme odborníkmi v digitálnej video technike, audio technike, akustike, IT riešeniach pre AV systémy a virtuálnych riešeniach, je najlepším predpokladom na výborné výsledky.

Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie