Dodávateľ a systémový integrátor profesionálnej audio/video techniky.
  • Audiovizuálna technika
    Predaj a konzultácie v oblasti profesionálnej audiovizuálnej techniky. Našimi zákazníkmi sú veľké televízie aj malé produkčné štúdia.
  • Systémová integrácia
    Realizácia projektov na kľúč od prvotného návrhu cez riadenie projektu až po inštaláciu a zaškolenie.
  • Autorizovaný servis
    Našim klientom ponúkame záručný a pozáručný servis na základe licencií a autorizácií od našich popredných dodávateľov.
  • Akustické projekty
    Vykonávame štúdie, projekty a akustické merania v oblasti priestorovej akustiky.

Adresa

Centron Slovakia s.r.o. 
Podháj 107
841 03 Bratislava

Kontakt

Tel: +421-2-6478 0767/68
Fax: +421-2-6478 0042
E-mail: centron@centron.sk

IČO: 17 333 237
IČ DPH: SK 2020 344 645
OR Okr. Súdu BA I., Oddiel Sro., Vložka č. 1710/B

Ako sa k nám dostanete

Z Hodonínskej cesty (smer Záhorská Bystrica) odbočíte pred veľkým obchodným domom Lamač doprava, po širokej 4-prúdovej ceste sa vyveziete až úplne hore na kopec. Naša spoločnosť sa nachádza v zástavbe rodinných domov po ľavej strane v dome výrazne zelenej farby. Parkovať môžete priamo pred domom.

Náš tím

Radoslav Bako
General Director
rado@centron.sk
Richard Varkonda
Technical Manager, Consulting &Acoustics
richard@centron.sk
Ervín Biro
Project Manager & Customer Support
ervin@centron.sk

Jaroslava Valková
Office Manager & Media Sales
jaroslava@centron.sk
Eva Račáková
Accounting
eva@centron.sk
Peter Mikláš
Service & Repairments
servis@centron.sk

Miriam Turanová
Sales
miriam@centron.sk
Lucia Mikulová
Sales
lucia@centron.sk
Josef Barcuch
Technical Consultant
josef@centron.sk