Dodávateľ a systémový integrátor profesionálnej audio/video techniky.

Na tohtoročnom IBC 2016 Sony predstavilo pokroky v obraze, IP, media workflow, debutujúce riešenia a produkty na pomoc zákazníkom, ktorý môžu zmeniť podobu medií a televízie.

HDC-4800: Kamerový systém a zdieľané prehrávanie

Zaznamenajte dynamické momenty živých športových prenosov v 4K ultra slo-mo s HDC-4800 4K/HD Ultra High Frame Rate kamerovým systémom, spojeným s dedikovaným 4K Baseband procesorom BPU-4800. Toto all-in-one riešenie pre UHFR nahrávanie a prehrávanie uľahčuje personálu výrobu vysielania a dodáva vynikajúce slo-mo pokrytie športových a iných LIVE akcií, ktoré majú diváci televízneho vysielania radi.

HXR-NX5R : Ultimátny, kompaktný Sony Full-HD kamkordér

Nový HXR-NX5R je skvelo vybaveným nástupcom obľúbeným HXR-NX a NX3. Pridaním najnovších technológií pomáha k ešte hladšiemu "workflow" a ohromujúcej kvalite obrazu. Taktiež ponúka pokročilú integráciu s novým RM-30BP diaľkovým ovládaním a novým MCX-500 prenosným switcherom.

MCX-500: Switcher profesionálnej kvality za dostupnú cenu

Nový MCX-500 je ideálny pre širokú škálu produkcií od koncertov, cez svadby, až po semináre, firemné akcie a prezentácie.

Tento kompaktný, ľahko ovládateľný, plne vybavený 4-kanálový 1M/E switcher umožňuje ľahké vytváranie obsahu pre live stream, webcasty alebo záznam.

HDC-P43: Ľahká PoV kamera s integrovanou existujúcou HD infraštruktúrou

HDC-P43 je partnerský model kamerového systému HDC-4300, s rovnakými troma pokročilými 2/3 palcovými 4K sonzormi a B4-mount pre optiky.

Prevádzka je podobne známa medzi operátormi a kameramanmi, bez nutnosti rekvalifikácie.

UPDATE: PXW-FS5 V3.0

Naplánovaný na November, V3 firmware pridáva pokročilú integráciu s novým MCX-500 switcherom a RM-30-PB diaľkovím ovládačom, ako aj sprístupnenie MPEG HD záznamom cez platený CBKZ-SLMP upgrade

UPDATE: PMW-F55 & F5 V8.0

Čoskoro V8 pridá podporu pre AXS-R7 rekordérna obe PMW-F55 a F5.

Takisto sprístupní podporu pre XAVC 4K Class 480 záznam do 23,98p, 25p a 29,97p.

Upozorňujeme, že tento zložitejší upgrade môže vyžadovať inštaláciu u SONY autorizovaného servisného centra.

Prvá časť noviniek z IBC 2016 od ARRI.