Produkty výrobcu ATOMOS

Excelentný externý kamerový záznam, monitoring a zakládná editácia priamo pri výrobe Viac
 2
Dostupné
Rekordéry a Playery

Atomos Ninja V

ATOMOS
Atomos Ninja V je 5" Full HD monitor a rekordér až do 4Kp60 v jednom kompaktnom balení. 
Atomos Shinobi HDMI Atomos Shinobi HDMI 2
Dostupné
Monitory

Atomos Shinobi HDMI

ATOMOS
ATOMSHBH01
Atomos Shinobi HDMI je 5.2" 4K HDMI kamerový/DSLR monitor schopný zobraziť DCI 4K, UHD 4K a HD video. Je vybavený 10-bit FRC IPS obrazovkou s jasom až 1000 cd/m², čo ho robí ideálnym video assist monitorom aj do exteriéru.
Atomos Shinobi SDI 5" 3G-SDI a 4K HDMI monitor Atomos Shinobi SDI 5" 3G-SDI a 4K HDMI monitor 2
Dostupné
Monitory

Atomos Shinobi SDI

ATOMOS
ATOMSHBS01
Atomos Shinobi SDI je 5" 3G-SDI a 4K HDMI kamerový/DSLR monitor schopný zobraziť DCI 2K cez SDI vstup, alebo až DCI 4K cez HDMI vstup. Monitor Shinobi SDI je vybavený 10-bit (8+2 FRC) IPS obrazovkou s jasom až 1000 cd/m², čo ho robí ideálnym video assist monitorom aj do exteriéru.
Atomos Shogun 7 Atomos Shogun 7 2
Dostupné
Kategórie

Atomos Shogun 7

ATOMOS
S kontrastným pomerom 1 000 000: 1 a špičkovým jasom 3 000 uzlov je 7" Shogun 7 dokonalým nástrojom na výrobu videa typu všetko v jednom pre kreatívne rozprávanie príbehov.
Atomos Shogun Flame Atomos Shogun Flame 2
Dostupné
Externé kamerové záznamy

Atomos Shogun Flame

ATOMOS
Atomos Shogun Flame je externé snímanie záznamu z kamery a prvýkrát, vdaka AtomHDR engine, reprodukovanie živých farieb a jasu obrazu HDR v postprodukcii na externom monitore. Shogun Flame je 7" 10-bit 1500 N. Field Monitor s AtomHDR engine, s prepojením pre HDMI/SDI/XLR a nahrávaním videa a RAW(Sony a Canon) 4K/HD 10-bit ProRes/DnxHR.
Atomos Shogun Inferno Atomos Shogun Inferno 2
Dostupné
Externé kamerové záznamy

Atomos Shogun Inferno

ATOMOS
Atomos vynašiel kategóriu all-in-one monitorov/rekordérov a teraz ju predefinoval s Shogun Inferno. Je to kombinácia z najpokrocilejších technológií monitora - 1500nit / 10bit / HDR , co je najnovšou možnostou nahrávania - 4Kp60 cez Quad - SDI , spolu s funkciou prehrávania a úpravy, ktorá podporuje spoluprácu priamo na scéne. Shogun Inferno prináša...
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie