Produkty výrobcu ATOMOS

Excelentný externý kamerový záznam, monitoring a zakládná editácia priamo pri výrobe Viac
 2
Dostupné
Externé kamerové záznamy

ATOMOS NINJA FLAME

ATOMOS
Ninja Flame prekonáva výzvy zobrazovania plného rozsahu jasu na externom monitore po prvýkrát so skutocnými žiarivými farbami. Disponuje 7" 10-bit 1500nit panelom s AtomHDR engine a pripojením HDMI pre záznam a prehrávanie videa na 4K/HD 10-bit ProRes/DnxHR.
 2
Dostupné
Externé kamerové záznamy

ATOMOS NINJA STAR

ATOMOS
Ninja Star je najmenší a najlahší Apple ProRes rekordér na svete (130g/4,6oz). Dostatocne malý, aby sa zmestil do vrecka a dostatocne lahký, aby visel z quad-koptéry, Ninja Star je "chod kdekolvek" rekordér.
 2
Dostupné
Externé kamerové záznamy

ATOMOS SHOGUN FLAME

ATOMOS
Externé snímanie záznamu z kamery a prvýkrát, vdaka AtomHDR engine, reprodukovanie živých farieb a jasu obrazu HDR v postprodukcii na externom monitore. Shogun Flame je 7" 10-bit 1500 N. Field Monitor s AtomHDR engine, s prepojením pre HDMI/SDI/XLR a nahrávaním videa a RAW(Sony a Canon) 4K/HD 10-bit ProRes/DnxHR.
 2
Dostupné
Externé kamerové záznamy

ATOMOS SHOGUN INFERNO

ATOMOS
Atomos vynašiel kategóriu all-in-one monitorov/rekordérov a teraz ju predefinoval s Shogun Inferno. Je to kombinácia z najpokrocilejších technológií monitora - 1500nit / 10bit / HDR , co je najnovšou možnostou nahrávania - 4Kp60 cez Quad - SDI , spolu s funkciou prehrávania a úpravy, ktorá podporuje spoluprácu priamo na scéne. Shogun Inferno prináša...
 2
Dostupné
Rekordéry a Playery

Ninja V

ATOMOS
5" FullHD Monitor a rekordér až do 4K-60p v jednom kompaktnom balení. 
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie