Štúdiová technika

Dostupné
Modulárne vane

AJA Video FR1

AJA Video
Šasi pre modulárne prevodníky AJA FR1 je 1RU skrinka s otvormi pre štyri R-series karty. Skrina má vysokú kapacitu energetických zásob s nijakými obmedzeniami pre modulárne kombinácie.
 2
Dostupné
Rekordéry a Playery

Sony PDW-U2

Sony
XDCAM Professional Disc Drive pre import súborov do pocítaca. Pripojenie cez vysokorychlostné USB 3. Jednotka je kompatibilná aj s dvojvrstvými XDCAM diskami
micro converters 3G
Dostupné
Kategórie

Blackmagic Micro Converters 3G

Blackmagic Design
Modely Blackmagic Micro Converter 3G sú neuveriteľne malé vysielacie video prevodníky, ktoré vám umožňujú pripojenie medzi spotrebiteľským HDMI a profesionálnym zariadením SDI. Vďaka robustnému a miniaturizovanému dizajnu sú dostatočne malé na použitie kdekoľvek!
Dostupné
Distribúcie Samostatné

AJA Video 3GDA

AJA Video
Distribucný zosilnovac 1x6 3G/HD/SD 3GDA je úsporný 1x6 3G HD-SDI/HD-SDI/SDI distribucný zosilnovac. Disponujúci šiestimi oddelenými SDI výstupmi, 3GDA poskytuje automatický vstup, obnovu a stabilizáciu káblu.
web presenter HD web presenter HD 2
Dostupné
Kategórie

Blackmagic Web Presenter HD

Blackmagic Design
Blackmagic Web Presenter je kompletné streamovacie riešenie, ktoré obsahuje profesionálny hardvérový streamovací engine pre priame streamovanie cez Ethernet na YouTube, Facebook, Twitter a ďalšie! Navyše môžete streamovať na internet pomocou siete Ethernet alebo pripojiť telefón 5G alebo 4G a využívať mobilné dáta!
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie