Produkty výrobcu Blackmagic Design

Známy výrobca kvalitných produktov pre filmovú produkciu, postprodukciu a broadcast

Viac

Blackmagic Design je austrálska spoločnosť a výrobca so sídlom v Port Melbourne, Victoria, Austrália. Navrhuje a vyrába rozhlasové a televízne vybavenie, najmä digitálne video/filmové kamery a tiež vyvíja softvér na úpravu videa, ako napríklad aplikáciu DaVinci Resolve. Zariadenie na produkciu filmu Blackmagic Design bolo použité v 20 z 30 najvýraznejších filmov všetkých čias. Softvér a hardvér Blackmagic Design bol tiež použitý na mnohých filmoch, ktoré získali Oscara, a filmoch Najlepší obraz, ako je napríklad "Green Book" a "Moonlight". Okrem toho, softvér Blackmagic Design bol využitý na populárnych televíznych reláciách, ako je napríklad "Game of Thrones" a "Modern family", ktorá získala cenu Emmy Award.

manufacturer_115.jpg

Menej
 2
  • Novinka
Dostupné
Kategórie

Blackmagic ATEM Mini Extreme - ISO

Blackmagic Design
ATEM Mini Extreme model je pokročilý switcher pre skutočných profesionálov! Získate všetky funkcie ATEM Mini Pro plus 8 HDMI vstupov, 2 samostatné HDMI výstupy, 2 USB porty a pripojenie slúchadiel. K dispozícii sú tiež 4 chromatické kľúče, 6 DVE obraz v obraze, 2 prehrávače médií a viacnásobné zobrazenie s až 16 zobrazeniami!
Dostupné
Kompaktný 3U design 2M/E réžie ponúka 16 vstupov, SDI a HDMI výstupy a pripojenie cez USB 3.0 a 6 Aux výstupov. Obsahuje DVE prechody, 6 klúcov, multi viewer s dvoma výstupmi a zabudovaný prehravac médií
 2
Dostupné
Prepojovacie matice

Blackmagic Design Broadcast Videohub

Blackmagic Design
Broadcast Videohub je ideálna centrálna matica pre postprodukcie a televízie. Broadcast Videohub je perfektná kombinácia velkého poctu vstupov a výstupov a dostupnej ceny, preto jeho hlavné využitie je na centrálne prepojenie všetkých zariadení. Obsahuje 72 vstupov, 144 výstupov a 72 portov pre ovládanie strojov, to všetko v kompaktnom 8U šasi.
Dostupné
Prepojovacie matice

Blackmagic Design Compact Videohub

Blackmagic Design
Compact Videohub je perfektné riešenie ked potrebujete väcšiu maticu malých rozmerov. Compact Videohub obsahuje 40 x 40 SDI maticu v 2U prevedení. Dostanete auto SD, HD a 3 Gb/s HD-SDI detekciu, re-clocking, zabudovaný ethernet, USB a serial router control interfacy.
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie