Produkty výrobcu Blackmagic Design

Známy výrobca kvalitných produktov pre filmovú produkciu, postprodukciu a broadcast Viac
Dostupné
Kompaktný 3U design 2M/E réžie ponúka 16 vstupov, SDI a HDMI výstupy a pripojenie cez USB 3.0 a 6 Aux výstupov. Obsahuje DVE prechody, 6 klúcov, multi viewer s dvoma výstupmi a zabudovaný prehravac médií
 2
Dostupné
Model ATEM Television studio 4K obsahuje 8 štandardovo konvertovaných vstupov 12G-SDI, nový zvukový mixér značky Fairlight, ATEM Advanced Chroma Key, pohybové multimediálne klipy a mnoho ďalšieho!
 2
Dostupné
Prepojovacie matice

Blackmagic Design Broadcast Videohub

Blackmagic Design
Broadcast Videohub je ideálna centrálna matica pre postprodukcie a televízie. Broadcast Videohub je perfektná kombinácia velkého poctu vstupov a výstupov a dostupnej ceny, preto jeho hlavné využitie je na centrálne prepojenie všetkých zariadení. Obsahuje 72 vstupov, 144 výstupov a 72 portov pre ovládanie strojov, to všetko v kompaktnom 8U šasi.
Dostupné
Prepojovacie matice

Blackmagic Design Compact Videohub

Blackmagic Design
Compact Videohub je perfektné riešenie ked potrebujete väcšiu maticu malých rozmerov. Compact Videohub obsahuje 40 x 40 SDI maticu v 2U prevedení. Dostanete auto SD, HD a 3 Gb/s HD-SDI detekciu, re-clocking, zabudovaný ethernet, USB a serial router control interfacy.
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie