Filmové Kamery

 2
Dostupné
Filmové Kamery

Sony PMW-F55

Sony
Super 35mm 4K CMOS sensor kompaktná CineAlta kamera nahrávajúca HD/2K/4K na SxS karty plus 16-bit RAW 2K/4K výstup
 2
Dostupné
Filmové Kamery

AJA Video CION

AJA Video
CION™ je nová 4K/UHD a 2K/HD kamera od splocnosti AJA. Spája produkciu a post vdaka nahrávaniu priamo v editovatelnom Apple ProRes 4444 pri až 4K 30fps, ProRes 422 pri až 4K 60fps, alebo výstupe AJA Raw pri až 4K 120fps.
Blackmagic Design URSA Mini 4K EF Blackmagic Design URSA Mini 4K EF 2
Dostupné
Filmové Kamery

Blackmagic Design URSA Mini 4K EF

Blackmagic Design
CINEURSAM40K/EF
Blackmagic URSA Mini 4K EF je digitálna filmová kamera so Super 35 senzorom. Je ľahká, vyvážená a je určná jak na natáčanie z ruky, tak na točenie z ramena. Kamera má záznam s rozlíšením 4K, senzorom s globálnou uzávierkou a s rozsahom 12 clonových čísiel dynamického rozsahu.
 2
Dostupné
Filmové Kamery

Sony ALPHA A7S 2

Sony
Zoznámte sa s a7S II - s ultra vysokou citlivostou, širokým dynamickým rozsahom, vnútorným záznamom 4K videosekvencií a vynikajúcou stabilitou snímania
 2
Dostupné
Filmové Kamery

Sony ALPHA A7R 2

Sony
Predstavujeme Full-frame o velkosti dlane a7R II -"R", ktorá posúva revolúciu v rozlíšení s vyššou citlivostou, reakcie a vylepšenia obrazu
 2
Dostupné
Filmové Kamery

Sony ALPHA A7 2

Sony
Vysoká kvalita obrazu splna bezkonkurencnú volnost snímania s A7 II, prvý Full-frame fotoaparát na svete so stabilizáciou obrazu v 5 osiach. Objavte Full-frame o velkosti dlane, dokonalost a stabilitu pre všetkých!
 2
Dostupné
Filmové Kamery

DJI OSMO

DJI
Rucný gimbal, s ktorým nasnímate pohyb bez rozmazania a akcné zábery bez roztrasenia
 2
Dostupné
Video technika

Sony Alpha A7 3

Sony
Vďaka vynikajúcemu zobrazovaciemu schopnostiam a vysokorýchlostnému výkonu obsiahnutému v kompaktnom tele, model α7 III vám dáva silu, presnosť a flexibilitu, aby ste zachytili okamihy, ako by sa vám páčili.
 2
Dostupné
Filmové Kamery

Blackmagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2

Blackmagic Design
Digitálna filmová kamera BlackRagic Design URSA Mini Pro 4.6K G2 prináša rozšírenú sadu ovládacích prvkov a ešte viac funkcií. G2 predstavuje aktualizovaný senzor Super 35 4.6K, ktorý obsahuje 15 stops s dynamickým rozsahom 3200 ISO, vysokou snímkovou frekvenciou až 300 fps a doplnkovou funkciou nahrávania.
 2
Dostupné
Filmové Kamery

ARRI Alexa Mini LF

ARRI
Kombinuje kompaktnú veľkosť a nízku hmotnosť populárnej ALEXA Mini s veľkým formátom ALEXA LF senzoru. ALEXA Mini LF prináša vzrušujúce nové kreatívne možnosti pre veľko-formátový kamerový systém ARRI
Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K 2
Dostupné
Filmové Kamery

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K

Blackmagic Design
Pocket Cinema kamera už aj v 6K verzií! Je vybavená Super 35 senzorom, 13 stopov dynamického rozsahu a duálnym natívnym ISO až do 25600 pre obraz HDR a neuveriteľný výkon pri slabom osvetlení.
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie