Zvukové procesory

 2
Dostupné
Zvukové procesory

Avalon Design VT-747SP Stereo Compressor/EQ

Avalon Design
The Avalon VT-747SP combines a creative STEREO tube-discrete Class A spectral-opto-compressor with a musical six band program equalizer, L-R output level and gain reduction metering and internal regulated power supplies in a 2U space. Ideal for high performance DAW input signal conditioning, stereo buss compression-EQ, stereo keyboards and analog...
 2
Dostupné
Zvukové procesory

Yamaha DME24N

Yamaha
DME 24N Digital Mixing Engine je programovatelný systém s univerzálnym využitím s maximálnym poctom 24 vstupov a 24 výstupov. Pre väcšie zostavy sa môžu viaceré jednotky kaskádovat alebo sietovat.
 2
Dostupné
Zvukové procesory

Yamaha DME64N

Yamaha
DME64N Digital Mixing Engine je programovatelný systém s univerzálnym využitím s maximálnym poctom 64 vstupov a 64 výstupov. Pre väcšie zostavy sa môžu viaceré jednotky kaskádovat alebo sietovat.
 2
Dostupné
Zvukové procesory

Yamaha DME Satellite

Yamaha
DME8i, DME8o a DME4io sú najnovšie prírasty do inovatívnej série DME- digitálnych zvukových procesorov.
 2
Dostupné
Zvukové procesory

Yamaha SPX2000

Yamaha
SPX2000, zatial co tieto zariadenia majú štandardný a klasický vzhlad, spojenie SPX je synonymom vysoko profesionálnych multi efektových procesorov po dobu viac ako 15 rokov.
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a k analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie